+420 725 370 545
9:00 - 17:00
Napište nám
Smetanova 284
ÚklidÚklid

Úklidový servis

Nabízíme kvalitní služby

V případě, že jste firma, domácnost nebo jiný subjekt, jsme připraveni vám nabídnout své komplexní služby v oblasti úklidu vnitřních i venkovních prostor s 25letou zkušeností v oboru úklidových služeb. Postaráme se o dodání a nainstalování hygienických zásobníků pro vaši firmu. Samozřejmostí je pravidelné doplňování – jak se často říká: Čistota – půl zdraví!

Hygiena je velmi důležitá, a tak pokud potřebujete pravidelný úklidový servis, neváhejte a zavolejte nám! Zajistíme pravidelnou výměnu ručníků, mýdel, toaletního papíru a dalších hygienických potřeb.

K našim službám také patří úklid kanceláří Kladno, úklid firem Kladno, úklid administrativních budov Kladno, úklid komerčních prostor, úklid hal, úklid komerčních objektů, úklid společných prostor, úklid SVJ Kladno, úklid bytových domů, úklid panelových domů, úklid po malování a rekonstrukci aj.

Service Overview

A neatly maintained building is an important asset to every organization. It reflects who you are and influences how your customers perceive you to complete depending on the size.
Condition of your home. We work in teams of 2-4 or more. A team leader or the owner.
The housekeepers we hired are professionals who take pride in doing excellent work and in exceeding expectations.
We carefully screen all of our cleaners, so you can rest assured that your home would receive the absolute highest quality of service providing.
Your time is precious, and we understand that cleaning is really just one more item on your to-do list.