+420 725 370 545
9:00 - 17:00
Napište nám
Smetanova 284
ÚklidÚklid

Čištění žaluzií Praha

Nabízíme kvalitní služby

Pokud se dřívější žaluzie používaly pouze v kancelářích, pak se dnes díky rozmanitosti typů a materiálů staly skutečnou ozdobou jakéhokoli obytného prostoru. Je třeba i tuto ochranu před slunečním svitem čas od času očistit a smýt prach. Naši odborníci doporučují pravidelné suché čištění žaluzií, které zajistí maximální účinek. Zvláště pokud je systém umístěn v ložnici, obývacím pokoji atd.

Žaluzie se ale také musejí čas od času očistit a zbavit prachu – toto zařídíme my a provedeme čištění žaluzií Praha.

Do našich služeb patří i čištění žaluzií, takže pokud hledáte odbornou firmu, která vás zbaví nečistot, které se usadily na žaluziích, neváhejte a zavolejte nám!

Mezi naše služby patří i úklid kanceláří, úklid firem, úklid administrativních budov, úklid komerčních prostor, úklid hal, úklid komerčních objektů, úklid společných prostor, úklid SVJ, úklid bytových domů, úklid panelových domů, úklid po malování a rekonstrukci. Zajistíme rovněž čištění podlah, čištění žaluzií Praha, čištění koberců, mytí oken, mytí výloh, stavební úklid.

Service Overview

A neatly maintained building is an important asset to every organization. It reflects who you are and influences how your customers perceive you to complete depending on the size.
Condition of your home. We work in teams of 2-4 or more. A team leader or the owner.
The housekeepers we hired are professionals who take pride in doing excellent work and in exceeding expectations.
We carefully screen all of our cleaners, so you can rest assured that your home would receive the absolute highest quality of service providing.
Your time is precious, and we understand that cleaning is really just one more item on your to-do list.