+420 725 370 545
9:00 - 17:00
Napište nám
Smetanova 284
ÚklidÚklid

Čištění koberců Praha

Nabízíme kvalitní služby

Není váš koberec již takový, jako když jste si ho zakoupili? Potřebujete vyčistit skvrny od čokolády nebo červeného vína?

Rychlým a efektivním způsobem, jak vrátit koberci jeho původní svěžest, je provést profesionální čištění. Čistý koberec dělá místnost útulnější, světlejší a krásnější, zatímco špinavý koberec nejen kazí interiér, ale hromadí roztoče, bakterie a způsobuje alergie.

Máme spolehlivý pracovní tým, který ví, jak svou práci dělat dobře, a tak i čištění koberců Praha nebude výjimkou. Naši specialisté si poradí v každé situaci, a tak i silně ušpiněný koberec nebude překážkou a provedeme čištění koberců Praha.

Nabízíme rovněž úklid kanceláří, úklid firem, úklid administrativních budov, úklid komerčních prostor, úklid hal, úklid komerčních objektů, úklid společných prostor, úklid SVJ, úklid bytových domů, úklid panelových domů, úklid po malování a rekonstrukci. Zajistíme rovněž čištění podlah, čištění žaluzií, čištění koberců Praha, mytí oken, mytí výloh, stavební úklid.

Service Overview

A neatly maintained building is an important asset to every organization. It reflects who you are and influences how your customers perceive you to complete depending on the size.
Condition of your home. We work in teams of 2-4 or more. A team leader or the owner.
The housekeepers we hired are professionals who take pride in doing excellent work and in exceeding expectations.
We carefully screen all of our cleaners, so you can rest assured that your home would receive the absolute highest quality of service providing.
Your time is precious, and we understand that cleaning is really just one more item on your to-do list.