+420 725 370 545
9:00 - 17:00
Napište nám
Smetanova 284
ÚklidÚklid

Úklid společných prostor Praha

Nabízíme kvalitní služby

Vlastníte bytový dům a hledáte spolehlivou úklidovou firmu pro pravidelný úklid společných prostor v domě?

Pravidelné čištění a úklid společných prostor v bytovém domě je nesmírně důležité, protože vchodem každý den prochází proud lidí. Povrchy se rychle zašpiní a stanou se živnou půdou pro škodlivé mikroorganismy. Pokud není prováděno čištění a pravidelné větrání, může dojít k propuknutí infekcí. V případě, že máte bydlíte na Kladně a nejste spokojeni s úklidem, neváhejte a kontaktujte nás, domluvíme se na úklid společných prostor Praha.

V případě zájmu neváhejte a zavolejte naše specialisty!

Naše firma nabízí také úklid kanceláří, úklid firem, úklid administrativních budov, úklid komerčních prostor, úklid hal, úklid komerčních objektů, úklid společných prostor Praha, úklid SVJ, úklid bytových domů, úklid panelových domů, úklid po malování a rekonstrukci. Zajistíme rovněž čištění podlah, čištění žaluzií, čištění koberců, mytí oken, mytí výloh a stavební úklid.

Jsme připraveni splnit všechny vaše požadavky zejména pokud bydlíte v oblasti Kladno, Praha, Praha 1, Praha 2, Praha 5, Praha 6, Slaný, Louny, Smečno, Buštěhrad, Unhošť, Nové Strašecí, Hostivice, Rudná, Beroun, Tuchlovice, Kamenné Žehrovice, Libušín, Stochov, Velká Dobrá.

Service Overview

A neatly maintained building is an important asset to every organization. It reflects who you are and influences how your customers perceive you to complete depending on the size.
Condition of your home. We work in teams of 2-4 or more. A team leader or the owner.
The housekeepers we hired are professionals who take pride in doing excellent work and in exceeding expectations.
We carefully screen all of our cleaners, so you can rest assured that your home would receive the absolute highest quality of service providing.
Your time is precious, and we understand that cleaning is really just one more item on your to-do list.