+420 725 370 545
9:00 - 17:00
Napište nám
Smetanova 284
ÚklidÚklid

Čištění podlah Praha

Nabízíme kvalitní služby

Rychlé čištění podlahy v celém domě není tak snadné, jak se zdá mnoha ženám v domácnosti. Koneckonců, moderní design interiéru nabízí širokou škálu podlahových krytin a každá z nich má svůj způsob čištění. Na konci každých úklidových aktivit nezbývá ženám mnoho energie na další úklidové práce, a přesto jsou to podlahy – tj. čištění podlah, které jsou jedním z nejšpinavějších povrchů v domě. Proto je nutné věnovat této části domu svou pozornost.

V závislosti na typu podlahy existují také různé způsoby, jak podlahu účinně vyčistit. Čištění podlah Praha – při této činnosti jsou dnes v domech jak parkety, tak zde může člověk najít i lakovanou dřevěnou podlahu nebo korek, laminát a linoleum.

Nabízíme kvalitní a profesionální čištění podlahy. Máme moderní mechiku a používáme ekologické čistící prostředky.

Nabízíme rovněž úklid kanceláří, úklid firem, úklid administrativních budov, úklid komerčních prostor, úklid hal, úklid komerčních objektů, úklid společných prostor, úklid SVJ, úklid bytových domů, úklid panelových domů, úklid po malování a rekonstrukci. Zajistíme rovněž čištění podlah Praha, čištění žaluzií, čištění koberců, mytí oken, mytí výloh, stavební úklid.

Service Overview

A neatly maintained building is an important asset to every organization. It reflects who you are and influences how your customers perceive you to complete depending on the size.
Condition of your home. We work in teams of 2-4 or more. A team leader or the owner.
The housekeepers we hired are professionals who take pride in doing excellent work and in exceeding expectations.
We carefully screen all of our cleaners, so you can rest assured that your home would receive the absolute highest quality of service providing.
Your time is precious, and we understand that cleaning is really just one more item on your to-do list.