+420 725 370 545
9:00 - 17:00
Napište nám
Smetanova 284
ÚklidÚklid

Malování s úklidem

Nabízíme kvalitní služby

V případě zájmu zajistíme i malířské služby, malovaní bytů apod.

Samozřejmostí je závěrečný úklid, který není moc oblíbený, a tak se postaráme i o tento druh služeb. Čištění a profesionální úklid po malování Kladno je určen všem, kdo hledá kvalitní úklid po rekonstrukci, po opravách, po požáru apod. Rádi zajistíme i každodenní úklid kanceláří Kladno, úklid firem Kladno, úklid administrativních budov Kladno, úklid komerčních prostor, úklid hal, úklid komerčních objektů, úklid společných prostor, úklid SVJ Kladno, úklid bytových domů, úklid panelových domů, úklid po malování a rekonstrukci aj.

Dokážeme vám, že patříme dlouhodobě ke špičkám ve svém oboru a máme vám jistě co nabídnout v úklidových službách! Tak neváhejte a přisvědčte se o našich kvalitních službách!

Service Overview

A neatly maintained building is an important asset to every organization. It reflects who you are and influences how your customers perceive you to complete depending on the size.
Condition of your home. We work in teams of 2-4 or more. A team leader or the owner.
The housekeepers we hired are professionals who take pride in doing excellent work and in exceeding expectations.
We carefully screen all of our cleaners, so you can rest assured that your home would receive the absolute highest quality of service providing.
Your time is precious, and we understand that cleaning is really just one more item on your to-do list.