+420 725 370 545
9:00 - 17:00
Napište nám
Smetanova 284
ÚklidÚklid

Čištění podlah Kladno

Nabízíme kvalitní služby

Čištění podlahy považuje každý za běžný každodenní úkol. Podlahu lze vysát, zamést koštětem a vyčistit kartáčem, setřít vlhkým hadříkem, a dokonce i navoskovat nebo naleštit.

V závislosti na typu podlahy existují také různé způsoby, jak podlahu účinně vyčistit. Čištění podlah Kladno – při této činnosti jsou dnes v domech jak parkety, tak zde může člověk najít i lakovanou dřevěnou podlahu nebo korek, laminát a linoleum. Každý takový materiál má své vlastní vlastnosti a také reaguje odlišně na přebytečnou vodu. Ne všechny podlahy totiž dobře snášejí údržbu pomocí vody.

Potřebujete dokonale čistou a naleštěnou podlahu nejen ve svém domě, ale třeba i ve výrobní hale, v laboratoři nebo na chodbě panelového domu? Neváhejte a zavolejte nám a my se o vše postaráme!

Do našich služeb řadíme také úklid kanceláří, úklid firem, úklid administrativních budov, úklid komerčních prostor, úklid hal, úklid komerčních objektů, úklid společných prostor, úklid SVJ, úklid bytových domů, úklid panelových domů, úklid po malování a rekonstrukci. Zajistíme rovněž čištění podlah Kladno, čištění žaluzií, čištění koberců, mytí oken, mytí výloh, stavební úklid.

Service Overview

A neatly maintained building is an important asset to every organization. It reflects who you are and influences how your customers perceive you to complete depending on the size.
Condition of your home. We work in teams of 2-4 or more. A team leader or the owner.
The housekeepers we hired are professionals who take pride in doing excellent work and in exceeding expectations.
We carefully screen all of our cleaners, so you can rest assured that your home would receive the absolute highest quality of service providing.
Your time is precious, and we understand that cleaning is really just one more item on your to-do list.