+420 725 370 545
9:00 - 17:00
Napište nám
Smetanova 284
ÚklidÚklid

Úklid hal Praha

Nabízíme kvalitní služby

Dnes je kultura výroby velmi důležitá a čištění či úklid ve výrobě je jejím nejdůležitějším prvkem. Udržování čistoty ve výrobní oblasti je i úkolem naší úklidové společnosti. Ve spolupráci s naší společností Úklid Mleziva bude úklid hal Praha, nebo chcete-li vašich výrobních prostor organizován jako hodinky. K úklidu hal patří i čištění výrobních zařízení používáme integrovaný přístup zahrnující použití velkého počtu profesionálních čisticích prostředků a jiné vybavení.

Naši specialisté se s tím rychle vypořádají, aniž by to narušilo provoz průmyslového podniku.

K čištění výrobních zařízení používáme integrovaný přístup zahrnující použití velkého počtu profesionálních čisticích prostředků a jiné vybavení:

stroje na čištění podlah
vysavače nejen na suché, ale i na mokré vysávání

Hlavním rysem průmyslového čištění je obrovské množství práce, protože továrny, závody a podniky nebo jiné nebytové objekty určené pro průmysl se neomezují pouze na malé kancelářské prostory. Ve spojení s velkou plochou mohou mít neprofesionální čisticí prostředky potíže se specifickým čištěním určitých konstrukcí, které jsou většinou kontaminovány obtížně odstranitelnými nečistotami, mastnotou nebo dokonce uhlíkovými usazeninami.

Průmyslové čištění

údržba, celkové čištění všech výrobních prostor
čištění odvětrání, kanalizačních šachet, kotlů, pracovních strojů a jiných průmyslových zařízení
úklid jídelen, kuchyní, odpočíváren, místností určených pro hygienické a hygienické potřeby
mytí oken, stěn, podlah, fasád budov
čištění skladu
úklid po renovaci

Do našeho portfolia služeb sepatří také úklid kanceláří, úklid firem, úklid administrativních budov, úklid komerčních prostor, úklid hal Praha, úklid komerčních objektů, úklid společných prostor, úklid SVJ, úklid bytových domů, úklid panelových domů, úklid po malování a rekonstrukci. Nabízíme ale také čištění podlah, čištění žaluzií, čištění koberců, mytí oken, mytí výloh, stavební úklid.

 

Bydlíte-li v oblasti Kladno, Praha, Praha 1, Praha 2, Praha 5, Praha 6, Slaný, Louny, Smečno, Buštěhrad, Unhošť, Nové Strašecí, Hostivice, Rudná, Beroun, Tuchlovice, Kamenné Žehrovice, Libušín, Stochov, Velká Dobrá, neváhejte nás kontaktovat.