+420 725 370 545
9:00 - 17:00
Napište nám
Smetanova 284
ÚklidÚklid

Čištění koberců Kladno

Nabízíme kvalitní služby

Standardní čištění koberců je suché vysávání. Používají ho všechny ženy v domácnosti, ale praxe ukazuje, že to není nejefektivnější volba. Nečistoty a prach se ukrývají i hluboko v koberci a mnohdy pomůže jen profesionální čištění. Naše služby nabízejí také kvalitní nejen suché, ale i hloubkové čištění koberců. Je to rychlý a efektivní způsob, jak vrátit koberci jeho původní svěžest.

Máme spolehlivý pracovní tým, který ví, jak svou práci dělat dobře, a tak i čištění koberců Kladno nebude výjimkou.

Do našich služeb řadíme také úklid kanceláří, úklid firem, úklid administrativních budov, úklid komerčních prostor, úklid hal, úklid komerčních objektů, úklid společných prostor, úklid SVJ, úklid bytových domů, úklid panelových domů, úklid po malování a rekonstrukci. Zajistíme rovněž čištění podlah, čištění žaluzií, čištění koberců Kladno, mytí oken a mytí výloh.

Service Overview

A neatly maintained building is an important asset to every organization. It reflects who you are and influences how your customers perceive you to complete depending on the size.
Condition of your home. We work in teams of 2-4 or more. A team leader or the owner.
The housekeepers we hired are professionals who take pride in doing excellent work and in exceeding expectations.
We carefully screen all of our cleaners, so you can rest assured that your home would receive the absolute highest quality of service providing.
Your time is precious, and we understand that cleaning is really just one more item on your to-do list.