+420 725 370 545
9:00 - 17:00
Napište nám
Smetanova 284
ÚklidÚklid

Úklid komerčních prostor Praha

Nabízíme kvalitní služby

Potřebujete zajistit pravidelný úklid školního zařízení, obchodních center nebo jiného komerčního prostoru ve vašem městě? Neváhejte a zavolejte nám!

Úklid komerčních prostor Praha zvládáme díky sehranému týmu, který se na tento úklid komerčních prostor specializuje. Například před několika desítkami let školní povinnost pro studenty automaticky znamenala, že se také museli postarat o pořádek ve školních učebnách. Dnes je všechno jinak. Technický personál také není schopen zvládnout tento rozsáhlý úkol sám a jediné, co mohou tito zaměstnanci udělat, je rutinní úklid prostor, který je navržen tak, aby jednoduše utíral prach a odstranil viditelné nečistoty.

Naše úklidová společnost zajistí úklid komerčních prostor za dostupnou cenu, ale také může provést tento v okamžiku, kdy je to potřeba. Máme k dispozici moderní a kavlitní náčiní, ekologické čistící prostředky a pracovní tým, který ví, jak svou práci dělat dobře.

Do našeho portfolia služeb se řadí úklid kanceláří, úklid firem, úklid administrativních budov, úklid komerčních prostor Praha, úklid hal, úklid komerčních objektů, úklid společných prostor, úklid SVJ, úklid bytových domů, úklid panelových domů, úklid po malování a rekonstrukci. Nabízíme ale také čištění podlah, čištění žaluzií, čištění koberců, mytí oken, mytí výloh, stavební úklid.

Service Overview

A neatly maintained building is an important asset to every organization. It reflects who you are and influences how your customers perceive you to complete depending on the size.
Condition of your home. We work in teams of 2-4 or more. A team leader or the owner.
The housekeepers we hired are professionals who take pride in doing excellent work and in exceeding expectations.
We carefully screen all of our cleaners, so you can rest assured that your home would receive the absolute highest quality of service providing.
Your time is precious, and we understand that cleaning is really just one more item on your to-do list.